Analýza izotopov

analýza izotopov

Laboratória ALS ponúkajú širokú škálu analýz izotopov. Ponúkame izotopové analýzy s použitím dvoch rozdielnych techník  ICP-MS s vysokým rozlíšením: ICP-MS s vysokým rozlíšením (ICP-SFMS) a multikolektorový ICP-MS (MC-ICP-SFMS).

Vďaka viac ako desaťročiu skúseností s analýzou izotopov, stabilnému testovaniu izotopov a spojeniu komerčného testovania s vlastným výskumom sú laboratória ALS v  Škandináviii na absolútnej špičke v testovaní izotopov. Sme jediným komerčným izotopovým laboratóriom, ktoré ponúka analýzu izotopového pomeru ťažkých stabilných prvkov ako Si, Fe, Cu, Zn a Mo.

Izotopové zloženie určitého prvku sa dá použiť ako odtlačok prsta, pretože poskytuje cenné informácie o procesoch, ktorými prvok prešiel. Izotopové zloženia sa líšia a sú ovplyvnené napríklad zdrojom materiálov, počasím, biologickými a biochemickými procesmi alebo geologickým vekom materiálu. Existuje preto mnoho možností, kde môže byť laboratórna analýza izotopov využitá, napríklad: geológia, geochronológia, štúdie pôvodu a sledovanie zdrojov znečistenia a expozície. Prečítajte si viac o našich analytických balíčkoch alebo nás kontaktujte a požiadajte o ďalšie informácie na info.sk@alsglobal.com , +421 903 218 422

ANALYTICKÉ BALÍČKY

Upozorňujeme, že ceny sú platné pre objednávku na samostatné vzorky. Prosím, vyžiadajte si cenovú ponuku pri objednávke väčšieho pčtu vzoriek a/alebo dlhodobých projektoch.

Čo je zahrnuté v cene?

Základné analytické balíčky obsahujú štandardnú prípravu vzorky, riedenie a izotopovú analýzu pomocou ICP-SFMS. Cena štandardne zahŕňa prispôsobenú prípravu vzorky, odstránenie matričného vplyvu a prekoncentráciu analytu, s rekuperáciou a overením purifikácie viacnásobnými ICP-SFMS analýzami a nakoniec izotopovú analýzu pomocou MC-ICP-MS. Ponúkame takisto možnosti pre zákazníkov, ktorí sú schopní dodať purifikované roztoky pripravené na finálnu analýzu.

Všetky uvedené ceny sú za analýzu samostatnej vzorky. Pri sadách vzoriek a dlhodobých projektoch je možné dohodnúť zľavy, pre viac informácií alebo cenovú ponuku sa na nás obráťte:
info.sk@alsglobal.com
+421 903 218 422