Potraviny

ALS Food & Pharmaceutical

Akreditované laboratóriá ALS ponúkajú kompletné riešenia pre výrobcov potravín a farmák, distribútorov, reštauračné a zdravotnícke zariadenia a pre koncových spotrebiteľov. Pre farmaceutický priemysel (humánne a veterinárne liečivá) ALS ponúka testovanie vstupných surovín, finálnych výrobkov, vývoj a validáciu analytických metód. Rozsah služieb pre testovanie potravín zahŕňa vo všeobecnosti testovanie potravinárskych výrobkov a surovín používaných vo výrobe.

Poskytujeme široké spektrum analýz v najväčšej európskej sieti laboratórií. Vďaka neustálemu zlepšovaniu našich služieb a dôvere našich klientov sme sa zaradili medzi popredné laboratória v tomto segmente. Náš úspech meriame spokojnosťou našich klientov.

Bežné analýzy, ktoré ALS zaisťuje, sú mikrobiologické analýzy, stopové analýzy organických látok, nutričné analýzy, stanovenie ťažkých kovov a minerálov, alergénov, vitamínov, konzervačných látok, sladidiel a pod. ALS poskytuje i poradenské služby v oblasti testovania potravín, súvisiacej legislatívy či interpretácie výsledkov. ALS laboratória pracujú v súlade s ISO/IEC 17025 a sú certifikované pre analýzy v režime SVP.

Spoločnosť ALS Slovakia zaisťuje rýchlu prepravu vzoriek do laboratória a je tak schopná poskytovať kvalitné riešenia pre Vaše potreby. 

 

Pre viac informácií alebo vytvorenie ponuky nás neváhajte kontaktovať.

 

Prístroj na meranie tukov v ALS.

kontakt

ALS SK, s.r.o.
Skúšobné laboratórium

Kirejevská1678, Rimavská Sobota
979 01 Slovakia
marketing.rs@alsglobal.com 
č.t.: 0918 830 724

ALS SLOVAKIA, s.r.o.
Pobočka Bratislava

Mokráň záhon 4, Bratislava
821 04 Slovakia
info.sk@alsglobal.com
č.t.: 0918 830 724