Aktuality

Oslávte s nami Svetový deň vody!

18.3.2024

Oslávte s nami Svetový deň vody!

V rámci Svetového dňa vody, ktorý pripadá na piatok 22. marca, by sme ako environmentálne laboratórium špecializujúce sa na kvalitu vody, radi upozornili na akciu, ktorú pre túto príležitosť pripravujeme. Voda je základom života a jej kvalita je kľúčová pre naše zdravie. Pridajte sa k nám a uistite sa, že voda, ktorú pijete, je čistá a bezpečná.

Špeciálna ponuka: Kolaudačný laboratórny rozbor vody 

Máte záujem o rozbor vody pre účely kolaudácie alebo by ste si chceli overiť kvalitu vašej pitnej vody? Využite našu špeciálnu ponuku:

Za cenu 95 € bez DPH* získate komplexný laboratórny rozbor vody, ktorý zahŕňa:

  • Meranie mikrobiologických, biologických a fyzikálno-chemických ukazovateľov kvality pitnej vody podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva SR č. 91/2023 Z.z.
  • Akreditovaný odber vzorky vody a dopravu na miesto odberu
  • Výsledkový protokol vrátane slovného hodnotenia, či hodnoty meraných parametrov vyhovujú normám pre kvalitu pitnej vody

Táto ponuka platí pre objednávky zaslané do 22. marca 2024, tak neváhajte a uistite sa o kvalite vašej pitnej vody vopred!

*Pre presné podmienky a detaily ponuky nás kontaktujte na:

E-mail:   info.sk@alsglobal.com
Tel:        +421 232 195 300

Pridajte sa k nám a oslávte Svetový deň vody tým najlepším spôsobom – zabezpečením čistej a bezpečnej vody pre Vás a Vašich blízkych.